[NOB]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum napravljen za potrebe NOB klana
 
HomePortalGallerySearchLatest imagesRegisterLog in
193.104.68.8:27042

 

 Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao

Go down 
+2
[NOB]tehnicar
[NOB]beAr
6 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
[NOB]beAr
Smeker
Smeker
[NOB]beAr


Posts : 222
Reputation : 4
Join date : 2011-09-13
Age : 35
Location : Podgorica

Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao Empty
PostSubject: Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao   Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao EmptyFri Mar 29, 2013 8:43 am

Odje cemo od sad izbacat sav prljav ves o clanovima klana, neaktivnosti istih, blaticemo ih, psovati i proklinjati. Mozemo i neke dozivljaje ruzne da napisemo, jer cisto sumnjam da vise lijepih ima...


Evo ja sam napr imao san:

Sanjam ja forum nas, neka se tema otvorila, raspravljamo se mi, pojavilo se pola clanova noba, iscimali jedni druge da dodju, da se nesto pise.... uh takvoga sna jebem ti, sav sam se ispreznojava!
Back to top Go down
[NOB]tehnicar
Govedo
Govedo
[NOB]tehnicar


Posts : 151
Reputation : 0
Join date : 2011-09-12
Location : Podgorica

Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao Empty
PostSubject: Re: Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao   Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao EmptyFri Mar 29, 2013 10:12 pm

imao sam ja gori...
zove me nadja da pita koja je adresa foruma, kako je usla i komentarisala svasta nesto...ali ...
Back to top Go down
http://obrazbrukamo.omgforum.net
[NOB]beAr
Smeker
Smeker
[NOB]beAr


Posts : 222
Reputation : 4
Join date : 2011-09-13
Age : 35
Location : Podgorica

Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao Empty
PostSubject: Re: Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao   Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao EmptyFri Mar 29, 2013 11:09 pm

aooo
Back to top Go down
[NOB]Betty Boop =)
Znas me, znam te
Znas me, znam te



Posts : 74
Reputation : 0
Join date : 2011-09-13
Age : 30

Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao Empty
PostSubject: Re: Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao   Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao EmptySat Mar 30, 2013 1:52 pm

Hahahahahahhahahahahahaha pa novi mi je komp, i nisam imala adresu Sad Sad sam dodala u bookmarks Very Happy Ne valja bit dobar :/ Mada vi meni samo kontrirate Sad
Back to top Go down
[NOB]beAr
Smeker
Smeker
[NOB]beAr


Posts : 222
Reputation : 4
Join date : 2011-09-13
Age : 35
Location : Podgorica

Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao Empty
PostSubject: Re: Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao   Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao EmptySun Mar 31, 2013 11:01 am

Ajde ne izigravaj zrtvu sad, dodjes na forum jednom u 10 godina i odma svi protiv tebe kao, ada no sto cemo no da budemo Very Happy no zlatna si ti kakva je sanja, nju smo izgubili ka na karte...
Back to top Go down
[NOB]Betty Boop =)
Znas me, znam te
Znas me, znam te



Posts : 74
Reputation : 0
Join date : 2011-09-13
Age : 30

Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao Empty
PostSubject: Re: Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao   Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao EmptySun Mar 31, 2013 12:33 pm

E'o stidim se sad :/ A najgori su ti mirni i povuceni likovi, kad se pomame zaborave staru ekipu :DD e Sanjaaa Sanjaaa Very Happy
Back to top Go down
[NOB]tehnicar
Govedo
Govedo
[NOB]tehnicar


Posts : 151
Reputation : 0
Join date : 2011-09-12
Location : Podgorica

Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao Empty
PostSubject: Re: Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao   Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao EmptySun Mar 31, 2013 11:03 pm

sve zapisujem i prenosim sanji xD
Back to top Go down
http://obrazbrukamo.omgforum.net
[NOB]beAr
Smeker
Smeker
[NOB]beAr


Posts : 222
Reputation : 4
Join date : 2011-09-13
Age : 35
Location : Podgorica

Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao Empty
PostSubject: Re: Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao   Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao EmptyMon Apr 01, 2013 7:04 am

ali pazi ti nju molim te, ona se nasla da kritikuje nekoga. e ako ovoga na svijet ima ja se pomamio...
Back to top Go down
[NOB]Betty Boop =)
Znas me, znam te
Znas me, znam te



Posts : 74
Reputation : 0
Join date : 2011-09-13
Age : 30

Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao Empty
PostSubject: Re: Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao   Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao EmptyMon Apr 01, 2013 3:14 pm

Slobodno prenesi, mada moze bit da me se ona i ne sjeca Very Happy A ne kritikujem, ja samo konstatujem Smile Inace ovakva lujka kao ja se samo jednom radjaaa o.O :DDD
Back to top Go down
[NOB]Sprdnja Medak

[NOB]Sprdnja Medak


Posts : 135
Reputation : 1
Join date : 2012-08-17
Age : 37
Location : Srbija Beograd Crvena Zvezda

Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao Empty
PostSubject: Re: Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao   Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao EmptyThu Apr 04, 2013 12:09 pm

Ja samo da se javim da sam ziv i zdrav drugari... posto me nije bilo 7dana, iskoristio sam neki stari godisnji odmor i otputovao, malo da iskuliram mozak Laughing ,a mozda se desi da me ne bude na forumu 2-3meseca sad na leto ako mi upadne neki dobar posao, ako firma u kojoj radim sklopi kako treba, a nadam se da hoce... cisto da javim sad da ne bude posle vidi ga Medak i on nas zaboravio... Very Happy Smile affraid
Back to top Go down
[NOB]beAr
Smeker
Smeker
[NOB]beAr


Posts : 222
Reputation : 4
Join date : 2011-09-13
Age : 35
Location : Podgorica

Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao Empty
PostSubject: Re: Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao   Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao EmptyThu Apr 04, 2013 8:07 pm

hahaha posteno, posteno Very Happy
Back to top Go down
[NOB]Betty Boop =)
Znas me, znam te
Znas me, znam te



Posts : 74
Reputation : 0
Join date : 2011-09-13
Age : 30

Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao Empty
PostSubject: Re: Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao   Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao EmptyThu Apr 04, 2013 9:18 pm

Aaaa slazem se sa bear-om Very Happy
Back to top Go down
[NOB]Sprdnja Medak

[NOB]Sprdnja Medak


Posts : 135
Reputation : 1
Join date : 2012-08-17
Age : 37
Location : Srbija Beograd Crvena Zvezda

Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao Empty
PostSubject: Re: Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao   Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao EmptyFri Apr 05, 2013 3:54 pm

Hvala na razumevanju Smile affraid
Back to top Go down
[NOB]Milos.
Maneken
Maneken



Posts : 176
Reputation : 2
Join date : 2011-09-13
Age : 32
Location : Podgorica

Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao Empty
PostSubject: Re: Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao   Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao EmptyTue Apr 09, 2013 10:28 am

iz svega vidjenog mogu da shvatim...sve se zaboravlja ali tehnicar nikako!!!
Back to top Go down
[NOB]Sprdnja Medak

[NOB]Sprdnja Medak


Posts : 135
Reputation : 1
Join date : 2012-08-17
Age : 37
Location : Srbija Beograd Crvena Zvezda

Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao Empty
PostSubject: Re: Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao   Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao EmptyTue Apr 09, 2013 10:54 pm

Ja mislim da bi trebalo malo vise ljudi iz naseg klana da poseti forum, ponekad, zato sto ima desavanja, i ako ne znaju pass... neka naprave drugi profil i neka udju zato sto je gotiva klan, i zato sto smo pre svega ljudi i moze se napraviti dobra spika uvek, to sam izvalio... i ne oduzima ti puno vremena,... udjes, zableis, bacis neku recenicu i za to ti treba najvise 5min,... eee ako je to tesko onda je stvarno zalosno... Sad Smile nisam zeleo nikog da uvredim, nego da mu dam podsticaj da udje po nekad i da se seti da postojimo..... Very Happy Smile affraid
Back to top Go down
[NOB]beAr
Smeker
Smeker
[NOB]beAr


Posts : 222
Reputation : 4
Join date : 2011-09-13
Age : 35
Location : Podgorica

Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao Empty
PostSubject: Re: Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao   Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao EmptyWed Apr 10, 2013 7:04 am

a dzabe ti je to moj medak, ja sam cak i vrijedjao pa nije pomoglo Very Happy
Back to top Go down
[NOB]Betty Boop =)
Znas me, znam te
Znas me, znam te



Posts : 74
Reputation : 0
Join date : 2011-09-13
Age : 30

Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao Empty
PostSubject: Re: Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao   Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao EmptyWed Apr 10, 2013 9:27 am

Medak ti si kao pametan a? Very Happy Salim se, u pravu ste ti i bear Very Happy Bear glumis li sad ti zrtvu? Smile
Back to top Go down
[NOB]Sprdnja Medak

[NOB]Sprdnja Medak


Posts : 135
Reputation : 1
Join date : 2012-08-17
Age : 37
Location : Srbija Beograd Crvena Zvezda

Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao Empty
PostSubject: Re: Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao   Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao EmptyWed Apr 10, 2013 1:11 pm

pa mozda bi voleo da sam pametniji Betty Very Happy ali sta da se radi dosta mi je i ova pamet Smile Razz
kazem samo da nije tesko uci i videti desavanja u klanu ali lepo kaze Meda dzaba se trudimo... affraid
Back to top Go down
[NOB]beAr
Smeker
Smeker
[NOB]beAr


Posts : 222
Reputation : 4
Join date : 2011-09-13
Age : 35
Location : Podgorica

Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao Empty
PostSubject: Re: Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao   Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao EmptyWed Apr 10, 2013 4:18 pm

nadja dodje odje jednom u po godine i jos se kao nesto fura...strasne stvari... Smile
Back to top Go down
[NOB]Betty Boop =)
Znas me, znam te
Znas me, znam te



Posts : 74
Reputation : 0
Join date : 2011-09-13
Age : 30

Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao Empty
PostSubject: Re: Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao   Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao EmptyWed Apr 10, 2013 8:12 pm

Hahahahhahahahaahhaha ada najvece zlo ovog klana sam JA! buahahahahaha Very Happy Ali bih vam nedostajala ako bi me izbacili Smile trep trep Very Happy A medak brate samo opusteno, znam ja o cemu ti pricas coece, ali jbg, nisu svi razumni Very Happy
Back to top Go down
[NOB]Sprdnja Medak

[NOB]Sprdnja Medak


Posts : 135
Reputation : 1
Join date : 2012-08-17
Age : 37
Location : Srbija Beograd Crvena Zvezda

Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao Empty
PostSubject: Re: Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao   Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao EmptyWed Apr 10, 2013 9:08 pm

Nesto nam je Tehnicar zakazao nema ga da bane na forum, ali ja verujem u njega i ocekujem da se javi uskoro sa nekom dobrom pricom kao i uvek Smile Very Happy affraid
Back to top Go down
[NOB]beAr
Smeker
Smeker
[NOB]beAr


Posts : 222
Reputation : 4
Join date : 2011-09-13
Age : 35
Location : Podgorica

Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao Empty
PostSubject: Re: Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao   Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao EmptyThu Apr 11, 2013 9:43 pm

svaka njegova prica ovih dana je ukoricena u tvdri povez i ima dosta strana Very Happy
e jedino o lolu moze da nam prica Very Happy
Back to top Go down
[NOB]tehnicar
Govedo
Govedo
[NOB]tehnicar


Posts : 151
Reputation : 0
Join date : 2011-09-12
Location : Podgorica

Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao Empty
PostSubject: Re: Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao   Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao EmptyThu Apr 11, 2013 11:46 pm

znaci ljudi izlazi novi heroj na lol, lisandra, bice perverzija HHAHAHAHHAHAHAHHA
Back to top Go down
http://obrazbrukamo.omgforum.net
[NOB]beAr
Smeker
Smeker
[NOB]beAr


Posts : 222
Reputation : 4
Join date : 2011-09-13
Age : 35
Location : Podgorica

Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao Empty
PostSubject: Re: Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao   Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao EmptyFri Apr 12, 2013 3:13 pm

e sram te bilo!
Back to top Go down
[NOB]Betty Boop =)
Znas me, znam te
Znas me, znam te



Posts : 74
Reputation : 0
Join date : 2011-09-13
Age : 30

Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao Empty
PostSubject: Re: Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao   Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao EmptyFri Apr 12, 2013 8:11 pm

Hahahahahhaaha strasno stvarno Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao Empty
PostSubject: Re: Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao   Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao Empty

Back to top Go down
 
Bjese jednom jedan klan, [NOB] se zvao
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ko sve bjese NOB

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
[NOB] :: Spam zona :: Korzo-
Jump to: