[NOB]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum napravljen za potrebe NOB klana
 
HomePortalGallerySearchLatest imagesRegisterLog in
193.104.68.8:27042

 

 Aj neka je sa srecom!

Go down 
5 posters
AuthorMessage
[NOB]beAr
Smeker
Smeker
[NOB]beAr


Posts : 222
Reputation : 4
Join date : 2011-09-13
Age : 35
Location : Podgorica

Aj neka je sa srecom! Empty
PostSubject: Aj neka je sa srecom!   Aj neka je sa srecom! EmptySun Aug 26, 2012 12:40 pm

Znaci doslo mi je suzu da pustim (namrtvo sam emotivan u ovakvim trenucima) kad sam vidio da je u proteklih 24h 6 nobova posjetilo forum, to nam je rekord poslije onih prvih dana kad nas je jednom cak 7 bilo na istom i od tada nikad vise... Htio bi da se zahvalim svima koji su se sjetili da tamo nedje imaju neko drustvo, da nisu svi zaboravili na klan i tako to...razumijem, prolazi vrijeme, ne igraju se svakome igrice i slicno, razumijem sve te stvari oko sazrijevanja i to,ali svi koristimo komp svakodnevno, pa se moze ta adresa ukucat na 3min makar... Mislim da se na forum udje, da se drugovima rece da je sve u redu, da nikog nije od nas ubio grom, strefio mozdani, izlila se septicka, niko se nije udao/ozenio ili se jes udao/ozenio, i slicno... Mozemo se i za to druzenje dogovorit, nije cukar u vodu majku mu!
Ali hvala najljepse, makar imena da se vide, ono kao bili smo tu, vidimo se za po godine...


ljubi vas beAr u nozne prstice...
Back to top Go down
[NOB]Milos.
Maneken
Maneken



Posts : 176
Reputation : 2
Join date : 2011-09-13
Age : 32
Location : Podgorica

Aj neka je sa srecom! Empty
PostSubject: Re: Aj neka je sa srecom!   Aj neka je sa srecom! EmptySun Aug 26, 2012 1:32 pm

vise nas bilo
Back to top Go down
[NOB]elektra




Posts : 17
Reputation : 0
Join date : 2011-10-19
Age : 39
Location : Zrenjanin

Aj neka je sa srecom! Empty
PostSubject: Re: Aj neka je sa srecom!   Aj neka je sa srecom! EmptySun Sep 09, 2012 11:42 am

bear evo tebi jedan od elektricne :* nemoj da se brines za nas valjda su svi zivi i zdravi to je njvaznije Very Happy
Back to top Go down
[NOB]elektra




Posts : 17
Reputation : 0
Join date : 2011-10-19
Age : 39
Location : Zrenjanin

Aj neka je sa srecom! Empty
PostSubject: Re: Aj neka je sa srecom!   Aj neka je sa srecom! EmptySun Sep 09, 2012 11:43 am

Wink
Back to top Go down
[NOB]beAr
Smeker
Smeker
[NOB]beAr


Posts : 222
Reputation : 4
Join date : 2011-09-13
Age : 35
Location : Podgorica

Aj neka je sa srecom! Empty
PostSubject: Re: Aj neka je sa srecom!   Aj neka je sa srecom! EmptySun Sep 09, 2012 6:14 pm

hvala hvala... Smile
Back to top Go down
[NOB]Sprdnja Medak

[NOB]Sprdnja Medak


Posts : 135
Reputation : 1
Join date : 2012-08-17
Age : 37
Location : Srbija Beograd Crvena Zvezda

Aj neka je sa srecom! Empty
PostSubject: Re: Aj neka je sa srecom!   Aj neka je sa srecom! EmptySun Sep 09, 2012 6:33 pm

beAr dobar si ti covek vidi se od oka Very Happy
inace ja kad god sam na kompu i na forumu sam...
zelim svima koliko nas ima da se dogovorimo da zableimo ponekad svi zajedno u nekoj kafanici ili gde god da se nadjemo... ako neko slucajno bude u bg-u nek mi javi rado cu ga docekati Very Happy
Back to top Go down
e'evane'etza

e'evane'etza


Posts : 7
Reputation : 0
Join date : 2012-09-05
Age : 32
Location : Novi Sad

Aj neka je sa srecom! Empty
PostSubject: Re: Aj neka je sa srecom!   Aj neka je sa srecom! EmptyMon Sep 10, 2012 8:07 am

udjem i ja svaki dan po 2 3 puta al nikad nista novo ne pise tako da ne mogu sam sebi na post da odgovaram Very Happy affraid
Back to top Go down
[NOB]beAr
Smeker
Smeker
[NOB]beAr


Posts : 222
Reputation : 4
Join date : 2011-09-13
Age : 35
Location : Podgorica

Aj neka je sa srecom! Empty
PostSubject: Re: Aj neka je sa srecom!   Aj neka je sa srecom! EmptyMon Sep 10, 2012 9:24 am

hahahaha ok ok Smile sto se tice okupljanja to ce malo teze ic jer smo rastrkani po cijeloj srbiji i crnoj gori,ali mozda nekad i bude nesto Smile
...e da i da ne zaboravim - tu je i republika srpska, najjaci od nas!
Back to top Go down
Sponsored content





Aj neka je sa srecom! Empty
PostSubject: Re: Aj neka je sa srecom!   Aj neka je sa srecom! Empty

Back to top Go down
 
Aj neka je sa srecom!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
[NOB] :: Spam zona :: Korzo-
Jump to: